Świąteczne spotkanie na rynku

Dnia 19.12.2021. odbyło się Świąteczne Spotkanie na Rynku. Mieszkańcy gminy Jedlińsk wspólnie kolędowali z uczestnikami zajęć artystycznych prowadzonych w GCKiKF w Jedlińsku a w między czasie prowadzone były warsztaty lukrowania pierników, ozdób choinkowych, kartek świątecznych i torebek na prezenty jak również degustacja potraw przygotowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedlińsku. Święty Mikołaj pojawił się na rynku w asyście Młodzieżowej Orkiestry Dętej i rozdał dzieciom upominki. Wójt Gminy Jedlińsk Pan Kamil Dziewierz, Przewodniczący Rady Gminy Pan Łukasz Kurek, Probosz Parafii Ks. Grzegorz Wójcik, Ks. Prałat Henryk Ćwiek złożyli świąteczne życzenia mieszkańcom gminy Jedlińsk. Potem nastąpiło uroczyste odpalenie iluminacji. Spotkanie zakończyło się pokazem ognia w wykonaniu grupy ogniowej "Fajro.show"

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Jesteśmy tutaj:

Porady prawne w GCKiKF:
Po uprzednim umówieniu się.

Szymon Witczak

tel. +48 660 707 183.