Zajęcia wokalne


Zajęcia wokalne są przeznaczone dla dzieci i młodzieży uzdolnionych w kierunku muzycznym. Na zajęciach tych uczą  się prawidłowego wydobycia głosu/emisji/,dykcji, rozwijają umiejętności wokalne, pamięć muzyczną  poprzez wykonywanie pieśni  i  piosenek z różnorodnego repertuaru. Ponadto bardziej zaawansowani wokaliści biorą udział w Konkursach i Przeglądach Wokalnych rejonowych ogólnopolskich i międzynarodowych z bardzo dobrymi osiągnięciami. Zadaniem wokalistów jest również uświetnianie lokalnych imprez okolicznościowych.


Zajęcia wokalne prowadzi Zofia Krzętowska - Animator kultury, zasłużony działacz kultury, dyplomowany nauczyciel muzyki, gry na flecie poprzecznym w Szkole Muzycznej I Stopnia w Radomiu.  Długoletni muzyk- flecista w Radomskiej Orkiestrze Symfonicznej a potem w Radomskiej Orkiestrze Kameralnej,   w zespole muzycznym w Teatrze im. Kochanowskiego Radomiu oraz w Orkiestrze Operowej Urszuli  Trawińskiej- Moroz w Warszawie. Prowadziła również zajęcia w Ośrodku Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska w Radomiu jako instruktor d/s wokalnych i emisji głosu. Uczestniczy  również w pracach jury na przeglądach wokalnych.

  

Zajęcia wokalne prowadzi pani Joanna Wójcik- Ukończyła Akademie Muzyczną w Krakowie na wydziale wokalno – akotorskim i Uniwersytet Łódzki na kierunku rehabilitacji zaburzeń głosu. Swoje umiejętności doskonaliła, biorąc udział w licznych kursach mistrzowskich m.in. przez Izabelę Kłosińską, Iwonę Sobotkę, Mariusza Kwietnia, Ryszarda Karczykowskiego, Matthiasa Rexrotha, Olgę Pasiecznik. Współpracowała jako solista z operą Krakowską i Bałtycką. Do jej ostatnich osiągnięć należą m.in.: I nagroda w IV Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Drezdenku, II nagroda oraz nagroda specjalna w III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju, laureatka V Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju i II Konkursu im. Stanisława Jopka.


Jesteśmy tutaj:
  

Porady prawne w GCKiKF:
Po uprzednim umówieniu się.

Szymon Witczak

tel. +48 660 707 183.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 20:00
Sobota
Nieczynne

Newsletter
Statystyki
Odwiedzin: 606391
Online: 1

Strony w Internecie


Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej
w Jedlińsku  
      
ul. Krótka 1         
26-660 Jedlińsk           
NIP: 796 28 13 922
Regon: 141208576
Tel. 48 32 13 052 

Kanał na Youtube
Facebook

   BIP