Zespół Belfry


Anna Kraskarocznik 81. – rodowita jedlińszczanka. Z wykształcenia polonistka,  kulturoznawczyni, menegerka kultury i trochę flecistka. Ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fletu poprzecznego. Na co dzień  mierzy się ze szkolną rzeczywistością, wprowadzając uczniów w świat literatury polskiej. Miłośniczka impresjonizmu, Debussy’ego i jazzu. W czwartki dyrygentka chóru mieszanego. Mama Zosi - trzynastoletniej filozofki. Swój dom dzieli z dwoma kotkami oraz nieznośnym  beaglem.

 

 

 

Dariusz Makarewicz- pianista, wokalista, aranżer, realizator dźwięku oraz nauczyciel muzyki. Współpracował m.in z Big Bandem Mundana, zespołem BlueBirdBand, Big Bandem Szkoły Muzycznej w Kozienicach, a także wieloma innymi muzykami. Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Edukacja Muzyczna.


Ewa Murdza- z muzyką związana jest od dziecka. Pierwsze wokalne kroki stawiała już w szkole podstawowej podczas występów artystycznych. Wówczas podjęła także naukę w szkole muzycznej w klasie akordeonu. Profesjonalnego śpiewu uczyła się pod kierunkiem pani Agnieszki Dąbrowskiej w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Okres ten wspomina wyjątkowo, ponieważ wtedy właśnie brała udział w licznych konkursach i festiwalach. Na swoim koncie ma także występ w programie „Szansa na sukces”. Obecnie związana jest z zespołem grającym muzykę na żywo. Dobrze czuje się w repertuarze, który daje pozytywną energię.  Zawodowo spełnia się w roli nauczyciela w PSP im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach.


Dariusz Religa- 
ukończył studia pedagogiczne w zakresie pedagogiki specjalnej. Na co dzień pracuje w ZSP w Jedlińsku. Z zamiłowania muzyk i artysta kabaretowy. W wolnym czasie śpiewa w chórze mieszanym i pisze teksty piosenek. Romantyk, pasjonat długich spacerów i poezji śpiewanej.

 


Katarzyna Sadowska- 
Nauczycielka z tak wielką pasją do muzyki i nauczania, że śpiewać nauczyła nawet swoje psy:) Uwielbia wyzwania artystyczne i wspólne muzykowanie zarówno z innymi belframi, jak i swoimi synami. Oprócz wrażliwości muzycznej wyróżnia ją miłość do zwierząt i fascynacja naturą.

  

 

 


Jesteśmy tutaj:
  

Porady prawne w GCKiKF:
Po uprzednim umówieniu się.

Szymon Witczak

tel. +48 660 707 183.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 20:00
Sobota
Nieczynne

Newsletter
Statystyki
Odwiedzin: 606389
Online: 2

Strony w Internecie


Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej
w Jedlińsku  
      
ul. Krótka 1         
26-660 Jedlińsk           
NIP: 796 28 13 922
Regon: 141208576
Tel. 48 32 13 052 

Kanał na Youtube
Facebook

   BIP